Categories: General
      Date: lut 27, 2022
     Title: Terminy i rezerwacja wizyt

Terminy i rezerwacja wizytMotocykle wcześniej przyjmowane lub z mniejszym zapotrzebowaniem czasowym mają większą szansę na krótsze terminy - z uwagi na przewidywalność i znajomość egzemplarza.

Telefon jest tylko dodatkową i niezalecaną formą kontaktu - przede wszystkim dla właścicieli pojazdów aktualnie przyjętych - do przekazywania drobnych i mniej istotnych informacji. Do nawiązania pierwszego kontaktu i wszelkich spraw poważnych i dotyczących finansów wyłącznie kontakt mailowy - ustalenia dot. wykonalności, terminu, kosztu. Ten ostatni w dzisiejszych czasach coraz mniej istotny.

W trakcie rezerwacji możesz zostać poproszony o wpłatę niewielkiego zadatku gwarantującego mi dotrzymanie terminu z twojej strony (niestety część osób rezerwuje terminy lekceważąc dane słowo - co utrudnia organizację).

Odwiedziny osobiste mają w ogóle najmniej sensu - zwłaszcza, gdy kolejka sięga 2-3 mcy.

Uszanuj czas tych, którzy czekają i pozwól dotrzymywać danego im słowa. Uwierz, że czasem warto poczekać dwa miesiące by motocykl stał w warsztacie tylko dwa określone dni - a w pozostałe był w twoim garażu lub w twojej podróży :-)